Postup pri vrátení tovaru

Úvod Pravidlá nákupuPostup pri vrátení tovaru

Postup pri vrátení tovaru


Ako kupujúci máte právo odstúpiť od kúpnej zmluvy bez uvedenia dôvodu do 14 kalendárnych dní odo dňa prevzatia produktu. Je potrebné nás o tom informovať a postupovať nasledovne:

 

1. Vyplniť Formulár na odstúpenie od zmluvy a zaslať ho elektronicky na adresu info@nozkaobujsa.sk alebo ho priložiť k vrátenému tovaru (kvôli šetreniu životného prostredia a rýchlejšiemu vybaveniu uvítame elektronické zaslanie :)).

 

2. Následne je potrebné zaslať alebo priniesť tovar na adresu predávajúceho do 14 dní odo dňa uplatnenia práva na odstúpenie od zmluvy. Produkt musí byť bez viditeľných známok používania, nepoškodený a kompletný. Náklady na jeho vrátenie znáša kupujúci. Vrátený tovar zaslaný na dobierku nepreberáme.

 

Adresa na zaslanie tovaru:

nias s.r.o.

Hornočermánska 4269/87A

949 01 Nitra


VÝHODNEJŠIE - vrátenie/výmena tovaru cez PACKETA:

KÓD 96595231 - oznámite ho v pobočke Packeta a oni na základe toho tovar pošlú priamo nám.

Poplatok neplatíte im, ale Vám ho odpočítame z vracanej sumy tovaru, a to vo výške:

2,90 EUR pri posielaní tovaru v rámci SR

3,90 EUR pri posielaní tovaru z ČR


3. Po doručení tovaru Vám bez zbytočného odkladu (najneskôr do 14 dní odo dňa doručenia vráteného tovaru) vrátime kúpnu cenu za tovar vrátane nákladov na doručenie tovaru (vo výške najlacnejšieho spôsobu doručenia, ktorý ponúkame, a to v prípade, že sa vracia všetok tovar, nielen niektorá položka). Platby budú vrátene rovnakým spôsobom, akým boli uhradené, ak si neurčíte iný spôsob ich vrátenia vo Formulári na odstúpenie od zmluvy.

 

Ďalšie informácie nájdete v časti Obchodné podmienky.

 

Ďakujeme za pozornosť :-)

 

Nozkaobujsa.sk