Philadelphia Balzam na Kožu, 50ml

100% prírodný produkt vyrobený z včelieho vosku a rastlinných olejov je nenahraditeľný pri ochrane, obnove a konzervovaní nielen kožených výrobkov. 

Skladom
Značka: Philadelphia
€4,90
Kategória: Ošetrovanie obuvi
Veľkosť balenia: 50ml

Balzam Philadelphia je medzinárodne uznávaný výrobok najvyššej kvality, ktorý je nenahraditeľný pri ochrane, obnove, konzervovaní nielen kožených výrobkov ale aj dreveného nábytku. Balzam je 100% prírodný produkt, vyrobený z včelieho vosku a rastlinných olejov. Po aplikácii koža zmäkne, stáva sa odolnou proti praskaniu a premokaniu, čím sa predlžuje jej životnosť. Balzam má príjemnú prírodnú arómu, nie je lepkavý ani mastný. Je bezfarebný, a preto použiteľný na všetky farby kože, či dreva. V balení je k dispozícii aj aplikačná špongia.

Philadelphia balzam:

  • 100% prírodný produkt z včelieho vosku a rastlinných olejov
  • ošetruje, obnovuje a impregnuje
  • v praktickom balení s aplikačnou špongiou
  • vhodný pre hladkú kožu, či drevo 

Spôsob použitia

  • Prípravok naneste v tenkej vrstve na povrch pomocou priloženej špongie a jemne vmasírujte. Nechajte prirodzene vyschnúť. hladkú kožu môžete preleštiť mäkkou handričkou. Nepoužívajte na velúrové povrchy (semiš). Pravidelným používaním predlžíte životnosť vašich topánok.

Zloženie: prírodný včelí vosk, jojobový olej, lanolín, rastlinné extrakty

Spoločnosť Philadelphia s.r.o. pôsobí na slovenskom trhu od už roku 1999 a prináša zákazníkom tie najkvalitnejšie výrobky s ohľadom na životné prostredie. Ochranná značka Philadelphia ®, ktorá je totožná s názvom firmy, je zárukou vynikajúcej kvality a dlhodobej spokojnosti. V našej ponuke nájdete prírodné produkty na ošetrovanie a čistenie nielen kožených výrobkov, ale aj dreveného nábytku.

Späť do obchodu