Old Soles Pave Thread - Petrol

Veľkosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Skladom Skladom Zvoľte variant
Značka: Old Soles
€42,90
Kategória: Sandále

Kožené barefoot sandále od austrálskej značky Old Soles sú ideálne pre deti s bucľatejšími nôžkami pre začínajúcich ale aj pokročilých chodcov. Gumená podrážka je extra flexibilná a ohybná vo všetkých smeroch s nulovým rozdielom medzi pätou a špicou, tzv. „zero drop“. V prstovej časti majú zvýšený okop, čo zabezpečuje väčšiu odolnosť topánky voči nárazom a zakopnutiam. Podrážka je k zvršku prišitá, takže sa nemusíte báť odliepania. Zvršok aj podšívka je vyrobená z príjemnej kože, ktorá je charakteristická svojou mäkkosťou a pružnosťou. Kožená stielka je súčasť topánočky a nie je možné ju vybrať, je rovná bez tvarovania. Päta je mierne vystužená, no stále mäkká a ohybná s polstrovaním okolo členku v zadnej časti.  

Vďaka zapínaniu na suchý zips a veľkému otvoru sa ľahko obúvajú a dajú sa pekne dotiahnuť okolo členku. Sú vhodné na širšie nohy s vyšším priehlavkom, charakteristické pre bucľatejšie nôžky. Nie sú vhodné na úzke členky a päty.

Veľkostná tabuľka

Topánky meriame s originál stielkou meradlami Clevermess a Plus12. Pre výber vhodnej veľkosti odmerajte dĺžku a šírku chodidla a pripočítajte želaný nadmerok (zvyčajne cca 1cm do dĺžky a 0,2-0,3 do šírky). Ak meriate za pomoci Meradla Plus 12 nie je potrebné pripočítavať nadmerok.  

Veľkosť Vnút. dĺžka (cm) Vnút. šírka (cm)
20 12,3 5,9
21 13,0 6,0
22 13,5 6,2
23 14,0 6,5
24 15,0 6,7

O značke  

Obľúbená značka Old Soles pochádza z Austrálie a prináša nám jedinečné dizajnové topánky vhodné pre každú sezónu. Vyrábajú rôzne modely už pre začínajúcich ale aj skúsenejších chodcov. Medzi barefoot zaraďujeme napr. modely Pave alebo Bambini. Pri výrobe topánok používajú iba atestované prírodné materiály, ktoré zabezpečujú zdravotnú nezávadnosť obuvi. V našom obchode nájdete širokú ponuku rôznych modelov od tenisiek, celoročných topánok, sandálov až po zimnú obuv. Sú vhodné skôr na bucľatejšie nožičky s vyšším priehlavkom. Očaria Vás svojim dizajnom a prepracovanou výrobou s krásnymi farbami.          

Materiál a špecifikácia           

Značka: Old Soles Farba: zlatá metalická Kód produktu: 4006-G Typ obuvi: sandále, uzavreté, letná obuv Typ nohy: širšia, bucľatejšia noha s vyšším priehlavkom Barefoot: áno Zvršok: koža Podšívka: koža Stielka: kožená, rovná bez tvarovania Podrážka: gumená podrážka, flexibilná, zvýšený okop Zapínanie: suchý zips 1x

               

Obľúbená značka Old Soles pochádza z Austrálie a prináša nám jedinečné dizajnové topánky vhodné pre každú sezónu. Vyrábajú rôzne modely už pre začínajúcich ale aj skúsenejších chodcov. Medzi barefoot zaraďujeme napr. modely Pave alebo Bambini. Pri výrobe topánok používajú iba atestované prírodné materiály, ktoré zabezpečujú zdravotnú nezávadnosť obuvi.

V našom obchode nájdete širokú ponuku rôznych modelov od tenisiek, celoročných topánok, sandálov až po zimnú obuv. Sú vhodné skôr na bucľatejšie nožičky s vyšším priehlavkom. Očaria Vás svojim dizajnom a prepracovanou výrobou s krásnymi farbami.

Späť do obchodu