Jonap B7 Velcro - Ružová

Veľkosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Skladom
Značka: Jonap
€41,50 –18 % €33,90
Kategória: Tenisky, plátenky
Jonap B7 Velcro - Ružová (Veľkosť 30)
Výpredaj
€41,50 –18 %

Tenisky od obľúbeného českého výrobcu Jonap vás očaria svojim kvalitným spracovaním a zaujímavým dizajnom. Obuv je navrhnutá tak, aby čo najviac umožňovala prirodzený vývoj detskej nohy a pohyb chodidla pri chôdzi a behu. Podrážka je gumená, flexibilná s nulovým rozdielom medzi pätou a špicou. Zvršok aj podšívka je z príjemnej sieťovanej textílie „Airnet“, ktorá zabezpečuje výbornú cirkuláciu vzduchu, rýchlo absorbuje a odvádza prípadnú vlhkosť. Stielka je tiež textilná, rovná bez tvarovania a v prípade potreby ju viete jednoducho vybrať. Päta je mierne spevnená s mäkkým polstrovaním okolo členku, čo zvyšuje komfort pri nosení. Na zapínaní je umiestnený aj reflexný prvok, ktorý zvyšuje bezpečnosť detí.  

Vďaka zapínaniu na 2 suché zipsy, sa dajú pekne prispôsobiť tvaru chodidla. Sú vhodné na normálne až širšie nohy, pre normálny a aj mierne vyšší priehlavok a dominantnejšie palce. Pekne sa dajú utiahnuť aj na úzky členok.  

Veľkostná tabuľka

Topánky meriame s originál stielkou meradlami Clevermess a Plus12. Pre výber vhodnej veľkosti odmerajte dĺžku a šírku chodidla a pripočítajte želaný nadmerok (zvyčajne cca 1cm do dĺžky a 0,2-0,3 do šírky). Ak meriate za pomoci Meradla Plus 12 nie je potrebné pripočítavať nadmerok.  

Veľkosť Vnút. dĺžka (cm) Vnút. šírka (cm)
23 15,1 6,6
24 15,8 6,8
25 16,5 7,0
26 17,3 7,1
27 17,8 7,2
28 18,5 7,3
29 19,0 7,5
30 19,8 7,8

O značke  

Česká firma Jonap pôsobí na trhu už od roku 1992. Zaoberajú sa predovšetkým výrobou papúč a koženej obuvi pre deti do každého ročného obdobia, ktorú ponúkajú aj v barefoot prevedení. Všetky modely sú vyrábané v súlade so zásadami zdravotnej nezávadnosti a sú riadne certifikované. Jonap je veľmi obľúbená značka aj vďaka kvalitnému spracovaniu a krásneho minimalistického dizajnu. U nás nájdete široký sortiment barefoot kožených celoročných topánok, tenisiek či zimných zateplených modelov ale aj letných sandálov. Všetky topánky sa vyznačujú svojou flexibilnou podrážkou, pevnejšou pätou a dostatočným priestorom pre prsty a dominantné palce. Sú vhodné už od prvých krokov.

Materiál a špecifikácia           

Značka: Jonap Farba: modrá maskáčová  Kód produktu: B7VMOD Typ obuvi: tenisky, prechodná obuv Typ nohy: normálna, širšia s normálnym a mierne vyšším priehlavkom, úzky členok Barefoot: áno Zvršok: textil „Airnet“ Podšívka: textil Podrážka: gumená podrážka, flexibilná Stielka: textilná, vyberateľná, rovná bez tvarovania Zapínanie: suchý zips 2x

Česká firma Jonap pôsobí na trhu už od roku 1992. Zaoberajú sa predovšetkým výrobou papúč a koženej obuvi pre deti do každého ročného obdobia, ktorú ponúkajú aj v barefoot prevedení. Všetky modely sú vyrábané v súlade so zásadami zdravotnej nezávadnosti a sú riadne certifikované. Jonap je veľmi obľúbená značka aj vďaka kvalitnému spracovaniu a krásneho minimalistického dizajnu.

U nás nájdete široký sortiment barefoot kožených celoročných topánok, tenisiek či zimných zateplených modelov ale aj letných sandálov. Všetky topánky sa vyznačujú svojou flexibilnou podrážkou, pevnejšou pätou a dostatočným priestorom pre prsty a dominantné palce. Sú vhodné už od prvých krokov.

Späť do obchodu