Froddo Prewalkers Sandals - Cognac

Veľkosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Skladom
Značka: Froddo
€33,50 –26 % €24,90
Kategória: Sandále
Froddo Prewalkers Sandals - Cognac (Veľkosť 19)
Výpredaj
€33,50 –26 %

Kožené sandále chorvátskeho výrobcu Froddo z rady Prewalkers sú veľmi mäkké a vzdušné topánočky vhodné pre najmenšie deti a začínajúcich chodcov. Gumená podrážka s hrúbkou iba 2mm je extra flexibilná a ohybná vo všetkých smeroch s nulovým rozdielom medzi pätou a špicou. Zvršok aj podšívka je vyrobená z prírodnej kože bez obsahu chrómu, je antialergická, charakteristická svojou mäkkosťou a pružnosťou. Zvršok je k podrážke prišitý, takže sa nemusíte báť odliepania. Koža je prifarbovaná prírodnými farbivami z dreva a rastlín. Pri intenzívnom využívaní na tvrdších povrchoch, alebo pri štvornožkovaní treba počítať s ošúchaním, nakoľko sa časť kože dotýka zeme. Stielka je rovná bez tvarovania, čiastočne prilepená, aby sa deťom v topánočke nezošuchovala. Päta nie je spevnená, je mäkká a ohybná s polstrovaním okolo členku.  

Vďaka zapínaniu na 2 suché zipsy, nad priehlavkom a okolo členku, sa ľahko obúvajú a viete ich pekne prispôsobiť tvaru chodidla a utiahnuť aj na užšie členky. Sú vhodné na užšie a normálne nohy s nižším a normálnym až mierne vyšším priehlavkom. 

Veľkostná tabuľka

Topánky meriame s originál stielkou meradlami Clevermess a Plus12. Pre výber vhodnej veľkosti odmerajte dĺžku a šírku chodidla a pripočítajte želaný nadmerok (zvyčajne cca 1cm do dĺžky a 0,2-0,3 do šírky). Ak meriate za pomoci Meradla Plus 12 nie je potrebné pripočítavať nadmerok.  

Veľkosť Vnút. dĺžka (cm) Vnút. šírka (cm)
19 12,5 5,6
20 13,0 5,7
21 13,5 5,8

O značke  

Obľúbená značka Froddo pochádza z Chorvátska a výrobe obuvi sa venuje už od roku 1946. Sú popredným výrobcom detskej obuvi s viac ako tisíc zamestnancami.  Vo Froddo dbajú na zdravie detských nôh, a preto na výrobu používajú len tie najlepšie prírodné materiály. Každá obuv, ktorú na trhu ponúkajú, bola vyrobená spôsobom šetrným k životnému prostrediu, bez nebezpečných zlúčenín, ako je napríklad Chróm. Pri navrhovaní každej kolekcie spolupracujú s rodičmi a ich deťmi, detskými psychológmi a ortopédmi, aby vytvorili dokonalú obuv, ktorá umožní prirodzený a zdravý vývoj citlivých detských chodidiel. V našom obchode nájdete širokú ponuku topánok, vhodných od prvých krokov z rady Prewalkers, či tenisky alebo celoročnú aj zimnú obuv pre väčšie deti z rady Barefoot. Očaria Vás svojim dizajnom a prepracovanou výrobou s krásnymi farbami.

Materiál a špecifikácia           

Značka: Froddo Farba: hnedá  Kód produktu: G1140003-4 Typ obuvi: sandále, uzavreté, capačky, letná obuv Typ nohy: úzka, normálna noha, nízky až mierne vyšší priehlavok, úzky členok a päta Barefoot: áno Zvršok: koža Podšívka: koža Stielka: kožená, rovná bez tvarovania Podrážka: gumená podrážka, flexibilná Zapínanie: suchý zips 2x

Obľúbená značka Froddo pochádza z Chorvátska a výrobe obuvi sa venuje už od roku 1946. Sú popredným výrobcom detskej obuvi s viac ako tisíc zamestnancami.  Vo Froddo dbajú na zdravie detských nôh, a preto na výrobu používajú len tie najlepšie prírodné materiály. Každá obuv, ktorú na trhu ponúkajú, bola vyrobená spôsobom šetrným k životnému prostrediu, bez nebezpečných zlúčenín, ako je napríklad chróm. Pri navrhovaní každej kolekcie spolupracujú s rodičmi a ich deťmi, detskými psychológmi a ortopédmi, aby vytvorili dokonalú obuv, ktorá umožní prirodzený a zdravý vývoj citlivých detských chodidiel.

V našom obchode nájdete širokú ponuku topánok, vhodných od prvých krokov z rady Prewalkers, či tenisky alebo celoročnú aj zimnú obuv pre väčšie deti z rady Barefoot. Očaria Vás svojim dizajnom a prepracovanou výrobou s krásnymi farbami.

Späť do obchodu