Froddo Prewalkers - Light Blue

Veľkosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Skladom Skladom Zvoľte variant
Značka: Froddo
€30,90
Kategória: Prechodné topánky

Kožené topánky chorvátskeho výrobcu Froddo z rady Prewalkers sú veľmi mäkké topánočky vhodné pre najmenšie deti a začínajúcich chodcov do interiéru, ale aj exteriéru. Gumená podrážka s hrúbkou iba 2mm je extra flexibilná a ohybná vo všetkých smeroch s nulovým rozdielom medzi pätou a špicou. Zvršok aj podšívka je vyrobená z prírodnej kože bez obsahu chrómu a iných toxických látok. Koža je prifarbovaná prírodnými farbivami z dreva a rastlín. Stielka je rovná bez tvarovania, čiastočne prilepená, aby sa deťom v topánočke nezošuchovala. Päta nie je spevnená, je mäkká a ohybná s polstrovaním okolo členku. Pri intenzívnom využívaní na tvrdších povrchoch, alebo pri štvornožkovaní treba počítať s ošúchaním, nakoľko sa časť kože dotýka zeme.    

Vďaka zapínaniu na suchý zips ich viete pekne utiahnuť na užší členok a pätu. Sú vhodné skôr na úzke a normálne nohy s nižším a normálnym priehlavkom.

Veľkostná tabuľka

Topánky meriame s originál stielkou meradlami Clevermess a Plus12. Pre výber vhodnej veľkosti odmerajte dĺžku a šírku chodidla a pripočítajte želaný nadmerok (zvyčajne cca 1cm do dĺžky a 0,2-0,3 do šírky). Ak meriate za pomoci Meradla Plus 12 nie je potrebné pripočítavať nadmerok.  

Veľkosť Vnút. dĺžka (cm) Vnút. šírka (cm)
18 11,3 5,4
19 11,8 5,6
20 12,5 5,7
21 13,1 5,8
22 13,5 5,9
23 14,0 6,0
24 14,6 6,1

O značke  

Obľúbená značka Froddo pochádza z Chorvátska a výrobe obuvi sa venuje už od roku 1946. Sú popredným výrobcom detskej obuvi s viac ako tisíc zamestnancami.  Vo Froddo dbajú na zdravie detských nôh, a preto na výrobu používajú len tie najlepšie prírodné materiály. Každá obuv, ktorú na trhu ponúkajú, bola vyrobená spôsobom šetrným k životnému prostrediu, bez nebezpečných zlúčenín, ako je napríklad Chróm. Pri navrhovaní každej kolekcie spolupracujú s rodičmi a ich deťmi, detskými psychológmi a ortopédmi, aby vytvorili dokonalú obuv, ktorá umožní prirodzený a zdravý vývoj citlivých detských chodidiel. V našom obchode nájdete širokú ponuku topánok, vhodných od prvých krokov z rady Prewalkers, či tenisky alebo celoročnú aj zimnú obuv pre väčšie deti z rady Barefoot. Očaria Vás svojim dizajnom a prepracovanou výrobou s krásnymi farbami.

Materiál a špecifikácia           

Značka: Froddo Farba: modrá  Kód produktu: G1130005-13 Typ obuvi: capačky, celoročné topánky, prechodná obuv Typ nohy: úzka, normálna noha, nízky priehlavok, úzky členok a päta Barefoot: áno Zvršok: koža Podšívka: koža Stielka: kožená, rovná bez tvarovania Podrážka: gumená podrážka, flexibilná Zapínanie: suchý zips 1x

Obľúbená značka Froddo pochádza z Chorvátska a výrobe obuvi sa venuje už od roku 1946. Sú popredným výrobcom detskej obuvi s viac ako tisíc zamestnancami.  Vo Froddo dbajú na zdravie detských nôh, a preto na výrobu používajú len tie najlepšie prírodné materiály. Každá obuv, ktorú na trhu ponúkajú, bola vyrobená spôsobom šetrným k životnému prostrediu, bez nebezpečných zlúčenín, ako je napríklad chróm. Pri navrhovaní každej kolekcie spolupracujú s rodičmi a ich deťmi, detskými psychológmi a ortopédmi, aby vytvorili dokonalú obuv, ktorá umožní prirodzený a zdravý vývoj citlivých detských chodidiel.

V našom obchode nájdete širokú ponuku topánok, vhodných od prvých krokov z rady Prewalkers, či tenisky alebo celoročnú aj zimnú obuv pre väčšie deti z rady Barefoot. Očaria Vás svojim dizajnom a prepracovanou výrobou s krásnymi farbami.

Späť do obchodu