Froddo Canvas - Blue/Denim

Veľkosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Skladom
Značka: Froddo
€33,20
Kategória: Tenisky, plátenky

Barefoot tenisky od chorvátskeho výrobcu Froddo si jednoducho zamilujete nielen vďaka svojmu nápaditému dizajnu, ale aj kvalitnému spracovaniu. Gumená podrážka je flexibilná a ohybná vo všetkých smeroch s nulovým rozdielom medzi pätou a špicou. Podrážka je po obvode vyvýšená, čo zabezpečuje väčšiu odolnosť voči nárazom a zakopnutiam. Zvršok aj podšívka je z príjemného textilu, zvnútra bezfarebná, zvonka farbená ekologickými farbami. Zvršok je k podrážke prišitý, takže sa nemusíte báť odliepania. Antibakteriálna stielka, zvrchu kožená, je rovná a v prípade potreby ju viete jednoducho vybrať. Päta je mierne vystužená, no stále dostatočne mäkká a ohybná.  

Vďaka zapínaniu na 2 suché zipsy sa dajú dobre prispôsobiť tvaru nohy a utiahnuť aj na užšie členky. Sú vhodné na normálne až širšie nohy, plutvičky aj s mierne vyšším priehlavkom. Majú dostatočný priestor na prsty, takže zvládnu aj dominantné palce.  

Veľkostná tabuľka

Topánky meriame s originál stielkou meradlami Clevermess a Plus12. Pre výber vhodnej veľkosti odmerajte dĺžku a šírku chodidla a pripočítajte želaný nadmerok (zvyčajne cca 1cm do dĺžky a 0,2-0,3 do šírky). Ak meriate za pomoci Meradla Plus 12 nie je potrebné pripočítavať nadmerok.  

Veľkosť Vnút. dĺžka (cm) Vnút. šírka (cm)
21 14,0 6,1
22 14,6 6,3
23 15,5 6,5
24 16,1 6,6
25 17,0 6,8
26 17,6 6,9
27 18,2 7,1
28 18,9 7,3
29 19,5 7,4
30 20,5 7,5
31 21,2 7,7
32 21,7 7,9
33 22,4 8,0
34 23,1 8,2
35 23,8 8,4
36 24,5 8,6

O značke  

Obľúbená značka Froddo pochádza z Chorvátska a výrobe obuvi sa venuje už od roku 1946. Sú popredným výrobcom detskej obuvi s viac ako tisíc zamestnancami.  Vo Froddo dbajú na zdravie detských nôh, a preto na výrobu používajú len tie najlepšie prírodné materiály. Každá obuv, ktorú na trhu ponúkajú, bola vyrobená spôsobom šetrným k životnému prostrediu, bez nebezpečných zlúčenín, ako je napríklad Chróm. Pri navrhovaní každej kolekcie spolupracujú s rodičmi a ich deťmi, detskými psychológmi a ortopédmi, aby vytvorili dokonalú obuv, ktorá umožní prirodzený a zdravý vývoj citlivých detských chodidiel. V našom obchode nájdete širokú ponuku topánok, vhodných od prvých krokov z rady Prewalkers, či tenisky alebo celoročnú aj zimnú obuv pre väčšie deti z rady Barefoot. Očaria Vás svojim dizajnom a prepracovanou výrobou s krásnymi farbami.

Materiál a špecifikácia           

Značka: Froddo Farba: tmavomodrá   Kód produktu: G1700302-1 Typ obuvi: tenisky, plátenky Typ nohy: normálna noha, aj pre vyšší priehlavok, úzky členok a dominantné palce Barefoot: áno Zvršok: textil Podšívka: textil Podrážka: gumená podrážka, flexibilná, zvýšený okop Stielka: kožená, antibakteriálna z microfiber, vyberateľná, rovná bez tvarovania Zapínanie: suchý zips 2x

Obľúbená značka Froddo pochádza z Chorvátska a výrobe obuvi sa venuje už od roku 1946. Sú popredným výrobcom detskej obuvi s viac ako tisíc zamestnancami.  Vo Froddo dbajú na zdravie detských nôh, a preto na výrobu používajú len tie najlepšie prírodné materiály. Každá obuv, ktorú na trhu ponúkajú, bola vyrobená spôsobom šetrným k životnému prostrediu, bez nebezpečných zlúčenín, ako je napríklad chróm. Pri navrhovaní každej kolekcie spolupracujú s rodičmi a ich deťmi, detskými psychológmi a ortopédmi, aby vytvorili dokonalú obuv, ktorá umožní prirodzený a zdravý vývoj citlivých detských chodidiel.

V našom obchode nájdete širokú ponuku topánok, vhodných od prvých krokov z rady Prewalkers, či tenisky alebo celoročnú aj zimnú obuv pre väčšie deti z rady Barefoot. Očaria Vás svojim dizajnom a prepracovanou výrobou s krásnymi farbami.

Späť do obchodu