Froddo baleríny - Pink

Veľkosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Skladom
Značka: Froddo
€49,50
Kategória: Baleríny

Kožené baleríny chorvátskeho výrobcu Froddo si jednoducho zamilujete. Gumená podrážka je spočiatku trochu tuhšia, ale nosením krásne zmäkne. Je flexibilná a ohybná vo všetkých smeroch s nulovým rozdielom medzi pätou a špicou. Podrážka je po obvode vyvýšená, čo zabezpečuje väčšiu odolnosť voči nárazom a zakopnutiam. Zvršok je k podrážke prišitý, takže sa nemusíte báť odliepania. Stielka, je rovná bez tvarovania, z vrchnej strany kožená a v prípade potreby ju viete jednoducho vybrať. Päta je mierne vystužená v spodnej časti kde presahuje zvýšená podrážka, no stále dostatočne mäkká a ohybná s polstrovaním okolo členku.  

Baleríny sa zapínajú na suchý zips, takže sa dajú dobre utiahnuť aj na užší členok. Sú vhodné na normálne až širšie nohy, plutvičky aj s vyšším priehlavkom. Majú dostatočný priestor na prsty, takže zvládnu aj dominantné palce. Sú naozaj veľmi flexibilné s všestranným využitím.    

Veľkostná tabuľka

Topánky meriame s originál stielkou meradlami Clevermess a Plus12. Pre výber vhodnej veľkosti odmerajte dĺžku a šírku chodidla a pripočítajte želaný nadmerok (zvyčajne cca 1cm do dĺžky a 0,2-0,3 do šírky). Ak meriate za pomoci Meradla Plus 12 nie je potrebné pripočítavať nadmerok.    

Veľkosť Vnút. dĺžka (cm) Vnút. šírka (cm)
25 16,5 7,1 
26 17,0  7,2 
27 17,5  7,3 
28 18,2  7,4 
29 19,0 7,5
30 19,5 7,6
31 20,0 7,7
32 21,0 7,8

O značke  

Obľúbená značka Froddo pochádza z Chorvátska a výrobe obuvi sa venuje už od roku 1946. Sú popredným výrobcom detskej obuvi s viac ako tisíc zamestnancami.  Vo Froddo dbajú na zdravie detských nôh, a preto na výrobu používajú len tie najlepšie prírodné materiály. Každá obuv, ktorú na trhu ponúkajú, bola vyrobená spôsobom šetrným k životnému prostrediu, bez nebezpečných zlúčenín, ako je napríklad Chróm. Pri navrhovaní každej kolekcie spolupracujú s rodičmi a ich deťmi, detskými psychológmi a ortopédmi, aby vytvorili dokonalú obuv, ktorá umožní prirodzený a zdravý vývoj citlivých detských chodidiel. V našom obchode nájdete širokú ponuku topánok, vhodných od prvých krokov z rady Prewalkers, či tenisky alebo celoročnú aj zimnú obuv pre väčšie deti z rady Barefoot. Očaria Vás svojim dizajnom a prepracovanou výrobou s krásnymi farbami.

Materiál a špecifikácia           

Značka: Froddo Farba: ružová  Kód produktu: G3140124-2  Typ obuvi: baleríny, sandále, uzatvorené, letná obuv Typ nohy: normálna, širšia noha, normálny priehlavok, úzky členok a dominantné palce Barefoot: áno Zvršok: koža Podšívka: koža Podrážka: gumená podrážka, flexibilná, zvýšený okop Stielka: kožená, vyberateľná, rovná bez tvarovania Zapínanie: suchý zips 1x

Obľúbená značka Froddo pochádza z Chorvátska a výrobe obuvi sa venuje už od roku 1946. Sú popredným výrobcom detskej obuvi s viac ako tisíc zamestnancami.  Vo Froddo dbajú na zdravie detských nôh, a preto na výrobu používajú len tie najlepšie prírodné materiály. Každá obuv, ktorú na trhu ponúkajú, bola vyrobená spôsobom šetrným k životnému prostrediu, bez nebezpečných zlúčenín, ako je napríklad chróm. Pri navrhovaní každej kolekcie spolupracujú s rodičmi a ich deťmi, detskými psychológmi a ortopédmi, aby vytvorili dokonalú obuv, ktorá umožní prirodzený a zdravý vývoj citlivých detských chodidiel.

V našom obchode nájdete širokú ponuku topánok, vhodných od prvých krokov z rady Prewalkers, či tenisky alebo celoročnú aj zimnú obuv pre väčšie deti z rady Barefoot. Očaria Vás svojim dizajnom a prepracovanou výrobou s krásnymi farbami.

Späť do obchodu