Demar Mammut – Grafit

Veľkosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Značka: Demar
€26
Kategória: Gumáky, Snehule

Zateplené gumáky poľského výrobcu Demar sú ideálnym doplnkom na daždivé a vlhké dni. Sú extra ľahké a odolné, vyrobené z EVA peny, ktorá vďaka mikroskopickým bublinkám vo svojej štruktúre je výborným izolantom. Gumáky možno využiť aj ako snehule vďaka zatepleniu so 100% ovčou vlnou. Možno ich nosiť až do teploty -30°C, takže sa nemusíte báť, že by bolo deťom chladno na nohy. Vložka je vyberateľná, k topánke sa prichytáva pomocou suchých zipsov na okraji sáry. Gumáky majú v hornej časti reflexný pás, ktorý zvyšuje viditeľnosť v tme a zároveň aj bezpečnosť detí. Protišmyková podrážka je dobre ohybná v prstovej časti, pod pätou sú tuhšie.

Gumáky sa ľahko obúvajú a dotiahnete ich pomocou šnúrky s brzdičkou. Sú vhodné na užšie a normálne nohy s nižším a aj mierne vyšším priehlavkom.

Veľkostná tabuľka

Gumáky sa vyrábajú v dvoj-veľkostiach. Pri výbere sa orientujte podľa tabuľky nami nameraných veľkostí s vložkou. Po jej vybratí sa priestor v topánke zväčší cca o 0,6mm. Topánky meriame s meradlami Clevermess a Plus12. Pre výber vhodnej veľkosti odmerajte dĺžku a šírku chodidla a pripočítajte želaný nadmerok (zvyčajne cca 1cm). Ak meriate za pomoci Meradla Plus 12 nie je potrebné pripočítavať nadmerok.       

Veľkosť Vnút. dĺžka (cm) Vnút. šírka (cm)
22/23 15,5 6,4
24/25 16,5 6,5
26/27 17,5 6,7
28/29 18,9 6,9
30/31 19,8 7,1
32/33 20,9 7,3
34/35 22,3 7,4

O značke  

Poľský výrobca pracovnej a rekreačnej obuvi Demar pre deti a dospelých sa zameriava na výrobu obuvi, ktorá napĺňa potreby aj tých najnáročnejších klientov, ktorí si cenia pohodlie a komfort. Všetky produkty sú vyrábané z tých najkvalitnejších materiálov, aby bola zabezpečená bezpečnosť pri ich používaní. V našom obchode nájdete široký výber zateplených gumákov, ktoré majú celoročné využitie vďaka podšívke z hrejivej ovčej vlny. Sú extra ľahké a zaraďujeme ich medzi prijateľnú barefoot alternatívu.

Materiál a špecifikácia           

Značka: Demar Farba: červená Kód produktu: 0300D_C_01 Typ obuvi: gumáky, snehule  Typ nohy: užšia,normálna noha s nižším aj mierne vyšším priehlavkom Barefoot: nie Zvršok: EVA pena Podšívka: 100% ovčia vlna Stielka: rovná bez tvarovania, vyberateľná Podrážka: gumená podrážka, flexibilná Zapínanie: šnúrka s brzdičkou

Späť do obchodu