D.D. Step S066-820 – Royal Blue

Veľkosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Skladom
Značka: D.D. Step
€35,50 –18 % €28,90
Kategória: Prechodné topánky
DDStep S066 820 RoyalBlue1
Výpredaj
€35,50 –18 %

Členkové kožené topánky maďarského výrobcu D.D. Step spájajú jednoduchý, no nápaditý dizajn s funkčnosťou a pohodlnosťou. Protišmyková gumená podrážka je už od začiatku flexibilná, ohybná vo všetkých smeroch s nulovým rozdielom medzi pätou a špicou. V prstovej časti majú topánky zvýšený okop, čo zabezpečuje lepšiu odolnosť aj voči zakopnutiam. Zvršok z hladkej kože je vode odpudivý, takže topánky zvládnu aj sychravejšie počasie. Na boku je doplnený pekným dizajnom. Podšívka je z mäkkej prírodnej kože. Stielka je vyberateľná s miernym tvarovaním pod klenbou, z vrchnej strany kožená. Päta je mierne vystužená, čím dobre drží tvar a dodáva vertikálnu oporu päty dieťatka. Je mäkká a ohybná s polstrovaním okolo členku. Tento model je alternatívou barefoot obuvi.

Vďaka zapínaniu na 2 suché zipsy, sa dajú pekne utiahnuť aj na užší členok a pätu. Sú vhodné na normálne nohy s normálnym aj vyšším priehlavkom. 

Veľkostná tabuľka

Topánky meriame s originál stielkou meradlami Clevermess a Plus12. Pre výber vhodnej veľkosti odmerajte dĺžku a šírku chodidla a pripočítajte želaný nadmerok (zvyčajne cca 1cm do dĺžky a 0,2-0,3 do šírky). Ak meriate za pomoci Meradla Plus 12 nie je potrebné pripočítavať nadmerok.  

Veľkosť Vnút. dĺžka (cm) Vnút. šírka (cm)
20 13,0 5,9
21 13,8 6,1
22 14,3 6,3
23 15,1 6,6
24 15,6 6,7
25 16,4 6,9

O značke  

Maďarská značka D.D. Step sa u nás teší veľkej popularite. Je to kvalitná značka, založená treťou generáciou obuvníckej rodiny a sústreďuje sa predovšetkým na výrobu kvalitnej detskej obuvi nielen v barefoot prevedení. Všetky modely sú navrhnuté a vyrobené ručne, ekologicky bez použitia akýchkoľvek škodlivých látok a zlúčenín, ako napríklad chróm. Vyrábajú obuv, ktorá sa stará o životné prostredie, ako aj zdravie detí. Svojim nápaditým dizajnom zaujmú nejedno dieťa a vďaka štýlovým aplikáciám sú jednoducho výnimočné. U nás nájdete široký sortiment kožených celoročných topánok, tenisiek či zimných zateplených modelov a letných sandálov. Všetky topánky sa vyznačujú svojou flexibilnou podrážkou, zvýšeným okopom a dostatočným priestorom pre prsty a dominantné palce. Sú vhodné už od prvých krokov.

Materiál a špecifikácia           

Značka: D.D. Step Farba: tmavomodrá  Kód produktu: DPB022A-S066-820 Typ obuvi: celoročná, prechodná obuv, členkové  Typ nohy: normálna noha, aj pre vyšší priehlavok, úzky členok  Barefoot: alternatíva Zvršok: hladká koža Podšívka: koža Stielka: kožená, vyberateľná, s tvarovaním pod klenbou  Podrážka: gumená podrážka, flexibilná, v prednej časti zvýšený okop Zapínanie: suchý zips 2x

Maďarská značka D.D. Step sa u nás teší veľkej popularite. Je to kvalitná značka, založená treťou generáciou obuvníckej rodiny a sústreďuje sa predovšetkým na výrobu detskej obuvi nielen v barefoot prevedení. Všetky modely sú navrhnuté a vyrobené ručne, ekologicky bez použitia akýchkoľvek škodlivých látok a zlúčenín, ako napríklad chróm. Vyrábajú obuv, ktorá sa stará o životné prostredie, ako aj zdravie detí. Svojim nápaditým dizajnom zaujmú nejedno dieťa a vďaka štýlovým aplikáciám sú jednoducho výnimočné.

U nás nájdete široký sortiment kožených celoročných topánok, tenisiek či zimných zateplených modelovletných sandálov.

Výhody barefoot modelov:

✔️ nízka hmotnosť

✔️ flexibilná podrážka ohybná vo všetkých smeroch

✔️ zero drop

✔️ zvýšený okop

✔️ anatomicky tvarovaná špica - dostatočný priestor pre prsty 

✔️ sú vhodné už od prvých krokov

✔️ sadnú na normálne až širšie nôžky aj s vyšším priehlavkom. Modely rady 070 sú vhodné aj pre dominantné palce.

  

Späť do obchodu