D.D. Step H070-761A – Grey

Veľkosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Skladom
Značka: D.D. Step
€36,50 –23 % €27,90
Kategória: Sandále
D.D. Step H070-761A – Grey (Veľkosť 20)
Výpredaj
€36,50 –23 %

Kožené sandále od maďarského výrobcu D.D. Step v barefoot prevedení spájajú jednoduchý, no nápaditý dizajn s funkčnosťou a pohodlnosťou. Sandále sú uzavreté, majú veľmi nízku hmotnosť, čím ich zaraďujeme medzi najmäkšiu modelovú radu s anatomicky riešenou špičkou. Protišmyková gumená podrážka je flexibilná, ohybná vo všetkých smeroch s nulovým rozdielom medzi pätou a špicou. V prstovej časti je podrážka zvýšená, čo zabezpečuje väčšiu odolnosť topánky voči nárazom a zakopnutiam. Podrážka je k zvršku prišitá, takže sa nemusíte báť odlepovania. Zvršok, podšívka aj stielka je vyrobená z prírodnej hladkej kože. Stielka je vyberateľná, rovná, bez tvarovania z vrchnej strany kožená s hrúbkou cca 3mm. Päta nie je spevnená, je mäkká a ohybná s polstrovaním okolo členku.  

Vďaka zapínaniu na 2 suché zipsy, v oblasti priehlavku a členku sa dajú dobre prispôsobiť tvaru nohy a sadnú aj na užšie členky. Sú vhodné na normálne až širšie nohy, plutvičky aj s mierne vyšším priehlavkom. Majú dostatočný priestor na prsty, takže zvládnu aj dominantné palce.  

Veľkostná tabuľka

Topánky meriame s originál stielkou meradlami Clevermess a Plus12. Pre výber vhodnej veľkosti odmerajte dĺžku a šírku chodidla a pripočítajte želaný nadmerok (zvyčajne cca 1cm do dĺžky a 0,2-0,3 do šírky). Ak meriate za pomoci Meradla Plus 12 nie je potrebné pripočítavať nadmerok.  

Veľkosť Vnút. dĺžka (cm) Vnút. šírka (cm)
20 12,9 6,2
21 13,5 6,3
22 14,2 6,4
23 15,0 6,5
24 15,5 6,6
25 16,0 6,7

O značke  

Maďarská značka D.D. Step sa u nás teší veľkej popularite. Je to kvalitná značka, založená treťou generáciou obuvníckej rodiny a sústreďuje sa predovšetkým na výrobu kvalitnej detskej obuvi nielen v barefoot prevedení. Všetky modely sú navrhnuté a vyrobené ručne, ekologicky bez použitia akýchkoľvek škodlivých látok a zlúčenín, ako napríklad chróm. Vyrábajú obuv, ktorá sa stará o životné prostredie, ako aj zdravie detí. Svojim nápaditým dizajnom zaujmú nejedno dieťa a vďaka štýlovým aplikáciám sú jednoducho výnimočné. U nás v obchode nájdete široký sortiment kožených celoročných topánok, tenisiek či zimných zateplených modelov. Všetky topánky sa vyznačujú svojou flexibilnou podrážkou, zvýšeným okopom a dostatočným priestorom pre prsty a dominantné palce. Sú vhodné už od prvých krokov.

Materiál a špecifikácia           

Značka: D.D. Step Farba: sivá, bledomodrá   Kód produktu: DJB022-H070-761A Typ obuvi: sandále, uzavreté, letná obuv Typ nohy: normálna aj širšia noha, aj pre vyšší priehlavok, úzky členok a dominantné palce Barefoot: áno Zvršok: koža Podšívka: koža Podrážka: gumená podrážka, flexibilná, zvýšený okop Stielka: z vrchu kožená + pena, vyberateľná, rovná bez tvarovania Zapínanie: suchý zips 2x

Maďarská značka D.D. Step sa u nás teší veľkej popularite. Je to kvalitná značka, založená treťou generáciou obuvníckej rodiny a sústreďuje sa predovšetkým na výrobu detskej obuvi nielen v barefoot prevedení. Všetky modely sú navrhnuté a vyrobené ručne, ekologicky bez použitia akýchkoľvek škodlivých látok a zlúčenín, ako napríklad chróm. Vyrábajú obuv, ktorá sa stará o životné prostredie, ako aj zdravie detí. Svojim nápaditým dizajnom zaujmú nejedno dieťa a vďaka štýlovým aplikáciám sú jednoducho výnimočné.

U nás nájdete široký sortiment kožených celoročných topánok, tenisiek či zimných zateplených modelovletných sandálov.

Výhody barefoot modelov:

✔️ nízka hmotnosť

✔️ flexibilná podrážka ohybná vo všetkých smeroch

✔️ zero drop

✔️ zvýšený okop

✔️ anatomicky tvarovaná špica - dostatočný priestor pre prsty 

✔️ sú vhodné už od prvých krokov

✔️ sadnú na normálne až širšie nôžky aj s vyšším priehlavkom. Modely rady 070 sú vhodné aj pre dominantné palce.

  

Späť do obchodu