Bundgaard Walk Sport TEX – Lilac

Členkové topánky s vode odpudivou membránou sú ideálne do prechodného počasia. Ľahké, flexibilné s gumenou podrážkou a zvýšeným okopom pre aktívne deti.

Veľkosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Skladom
Značka: Bundgaard
€57,50 –17 % €47,50
Kategória: Tenisky, plátenky
Farba: fialová
Zvršok: textil, PU, TEX membrána
Podšívka: textil
Stielka: textilná, rovná s tvarovaním, vyberateľná
Podrážka: gumená, flexibilná, zvýšený okop
Päta: mierne spevnená
Zapínanie: suchý zips 2x
Typ obuvi: barefoot alternatíva
Typ nohy: úzka, normálna noha, mierne vyšší priehlavok, dominantný palec, úzky členok a päta
The Walk Sport TEX Lilac
Výpredaj Vodeodolné
€57,50 –17 %

Členkové topánky dánskej značky Bundgaard s membánou sú ideálne do prechodného obdobia. Strih je navrhnutý s ohľadom na prirodzený tvar chodidla, ktorý ponecháva dostatočný priestor na rast a pohyb prstov.

Zvršok je kombináciou textilu a microfiberu s patentovanou vode odpudivou membránou Bundgaard TEX®, ktorá je schopná odolať aj daždivému počasiu. Podšívka je vyrobená z priedušnej textílie, noha sa nepotí a vzduch prirodzene cirkuluje. Textilná stielka je mierne anatomicky tvarovaná pod klenbou, ktorú viete jednoducho vybrať a vymeniť. Gumená podrážka je dobre ohybná priečne i pozdĺžne s nulovým rozdielom medzi pätou a špicou. Rodičov aktívnych detí poteší aj zvýšený okop v prstovej časti, vďaka ktorému sú topánky odolnejšie voči zakopnutiam. Päta je spevnená, no stále dostatočne ohybná s mäkkým polstrovaním okolo členku.

Vďaka zapínaniu na dva suché zipsy, sa ľahko obúvajú a dajú sa pekne utiahnuť aj na užšie členky. Sú vhodné na užšie a normálne nohy aj pre mierne vyšší priehlavok. Tvar špice je prispôsobený aj pre dominantné palce a sedia aj na užšie členky a pätu. 

Veľkostná tabuľka

Topánky meriame s originál stielkou meradlami Clevermess a Plus12. Pre výber vhodnej veľkosti odmerajte dĺžku a šírku chodidla a pripočítajte želaný nadmerok (zvyčajne cca 1cm do dĺžky a 0,2-0,3 do šírky). Ak meriate za pomoci Meradla Plus 12 nie je potrebné pripočítavať nadmerok.  

Veľkosť Vnút. dĺžka (cm) Vnút. šírka (cm)
22 13,6 6,1
23 14,2 6,2
24 14,8 6,4
25 15,5 6,6
26 16,0 6,7
27 17,0 6,9

O značke  

Značka Bundgaard bola založená v Dánsku v roku 1904 a je najstarším výrobcom detskej obuvi v Škandinávii. Všetky topánky sú navrhnuté pre aktívne deti, ktoré radi objavujú svet okolo seba v každom počasí. Bundgaard ctí tradičné remeslo výroby topánok za použitia vysoko kvalitných materiálov pre zabezpečenie optimálnej starostlivosti o detské nohy. V našom obchode nájdete široký výber rôznych modelov do každého počasia a pre všetky vekové kategórie. Určite Vás očaria svojim precíznym spracovaním, kvalitou použitých materiálov a nádhernými farbami.

Značka Bundgaard bola založená v Dánsku v roku 1904 a je najstarším výrobcom detskej obuvi v Škandinávii. Všetky topánky sú navrhnuté pre aktívne deti, ktoré radi objavujú svet okolo seba v každom počasí. Bundgaard ctí tradičné remeslo výroby topánok za použitia vysoko kvalitných materiálov pre zabezpečenie optimálnej starostlivosti o detské nohy.

V našom obchode nájdete široký výber rôznych modelov, vhodných už od prvých krokov vašich detí. Určite Vás očaria kvalitou prevedenia, minimalistickým dizajnom a krásnymi farbami. 

Späť do obchodu