Baby Bare Shoes outdoor Candy

Veľkosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Skladom
Značka: Baby Bare Shoes
€33,90 –12 % €29,90
Baby Bare Shoes outdoor Candy (Veľkosť 27)
Výpredaj
€33,90 –12 %

- z prvotriednej mäkkučkej talianskej kože

- veľmi flexibilná a ohybna gumená podrážka v hrúbke 3 mm

- určené do exteriéru

- veľmi ľahučké a priedušné

- priestranná predná časť

- zapínanie na suchý zips umožňuje topánku prispôsobiť na rôzne členky

- gumička na päte pre lepšie držanie na nožičke

- vhodné pre normálne až širšie nožičky

- odporúčaný nadmerok max. 1 cm

- made in Slovakia  

Veľkostná tabuľka

Topánky meriame s originál stielkou meradlami Clevermess a Plus12. Pre výber vhodnej veľkosti odmerajte dĺžku a šírku chodidla a pripočítajte želaný nadmerok (zvyčajne cca 1cm do dĺžky a 0,2-0,3 do šírky). Ak meriate za pomoci Meradla Plus 12 nie je potrebné pripočítavať nadmerok.  

Veľkosť Vnút. dĺžka (cm) Vnút. šírka (cm)
24 15,5 6,6
25 16,1 6,8
26 16,9 7,0
27 17,5 7,2
28 18,3 7,4

O značke                               

Baby bare shoes je veľmi obľúbený slovenský výrobca barefoot obuvi. Je to relatívne mladá, ale veľmi kvalitná značka, ktorá sa neustále rozvíja a prináša na trh nové produkty. V našom sortimente nájdete viacero modelov v rôznych farebných prevedeniach, od papúč, celoročnej či prechodnej obuvi až po zimné zateplené topánky. Významnú pozornosť venujú práve kvalite použitých materiálov, ktoré sú dovážané z Talianska. Všetky topánočky sú šité na strednom Slovensku. Modely tejto značky sú vhodné na širšie nôžky, plutvičky s dominantným palcom s nižším priehlavkom.

Značka Baby Bare Shoes je jedným z popredných slovenských výrobcov barefoot obuvi pre deti. Je to relatívne mladá, ale veľmi kvalitná značka, ktorá sa neustále rozvíja a prináša na trh nové produkty. Významnú pozornosť venujú práve kvalite použitých materiálov, ktoré sú dovážané z Talianska. Všetky topánočky sú šité na strednom Slovensku a dodávané do celého sveta.

V našej ponuke nájdete viacero modelov v rôznych farebných prevedeniach, od papúč, celoročnej či prechodnej obuvi až po zimné zateplené topánky. Modely tejto značky sú vhodné skôr na širšie nôžky, plutvičky s dominantným palcom.

 

 

Späť do obchodu