Baby Bare Shoes Febo Youth - Princess

Veľkosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Skladom
Značka: Baby Bare Shoes
€65,50 –14 % €55,90
Kategória: Prechodné topánky
Baby Bare Shoes Febo Youth - Princess (Veľkosť 24)
Výpredaj
€65,50 –14 %

- vyrobené z kvalitných materiálov

- patentovaná 3 mm podrážka ohybná vo všetkých smeroch

- nulový rozdiel medzi špičkou a pätou (zero drop)

- ľahké a flexibilné

- zvršok z kombinácie hladkej a semišovej kože príjemnej na dotyk

- kožená podšívka

- vhodné pre normálne až širšie nôžky, aj pre dominantné palčeky, oproti Febo Spring su vhodnejsie aj na uzsie clenky a nizsie priehlavky

- vyrobené v SR  

Veľkostná tabuľka

Topánky meriame s originál stielkou meradlami Clevermess a Plus12. Pre výber vhodnej veľkosti odmerajte dĺžku a šírku chodidla a pripočítajte želaný nadmerok (zvyčajne cca 1cm do dĺžky a 0,2-0,3 do šírky). Ak meriate za pomoci Meradla Plus 12 nie je potrebné pripočítavať nadmerok.  

Veľkosť Vnút. dĺžka (cm) Vnút. šírka (cm)
23 14,2 6,4
24 14,8 6,6
25 16,5 7,0
26 17,2 7,1
27 17,9 7,4
28 18,5 7,6
29 19,2 7,8
30 19,7 8,0
31 20,5 8,3

O značke                               

Baby bare shoes je veľmi obľúbený slovenský výrobca barefoot obuvi. Je to relatívne mladá, ale veľmi kvalitná značka, ktorá sa neustále rozvíja a prináša na trh nové produkty. V našom sortimente nájdete viacero modelov v rôznych farebných prevedeniach, od papúč, celoročnej či prechodnej obuvi až po zimné zateplené topánky. Významnú pozornosť venujú práve kvalite použitých materiálov, ktoré sú dovážané z Talianska. Všetky topánočky sú šité na strednom Slovensku. Modely tejto značky sú vhodné na širšie nôžky, plutvičky s dominantným palcom s nižším priehlavkom.

Značka Baby Bare Shoes je jedným z popredných slovenských výrobcov barefoot obuvi pre deti. Je to relatívne mladá, ale veľmi kvalitná značka, ktorá sa neustále rozvíja a prináša na trh nové produkty. Významnú pozornosť venujú práve kvalite použitých materiálov, ktoré sú dovážané z Talianska. Všetky topánočky sú šité na strednom Slovensku a dodávané do celého sveta.

V našej ponuke nájdete viacero modelov v rôznych farebných prevedeniach, od papúč, celoročnej či prechodnej obuvi až po zimné zateplené topánky. Modely tejto značky sú vhodné skôr na širšie nôžky, plutvičky s dominantným palcom.

 

 

Späť do obchodu