Baby Bare Shoes Febo Go - Grey-Pink

Veľkosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Značka: Baby Bare Shoes
€59,90 €59,90 €59,90 €61,90 od €59,90
Kategória: Prechodné topánky

Celoročné kožené topánky od slovenského výrobcu Baby Bare na patentovanej flexibilnej podrážke, ktorá je ohybná priečne aj pozdĺžne. Model Febo Go je novinkou roku 2022 a ide o náhradu veľmi populárneho modelu Febo Spring. Oproti tomuto modelu majú zmenený strih so zúženou pätou a pridaný okopový prúžok Asfaltico v prstovej čati. Podšívka aj stielka je z mäkkej kože, čo zvyšuje komfort pri nosení. V prípade potreby je možné stielku vytiahnuť, ktorá je 3mm tenká, rovná, bez tvarovania. Topánky majú nulový rozdiel medzi špicou a pätou, tzv. „zero drop“.

Sú vhodné pre normálne široké až širšie nôžky s nižším a normálnym priehlavkom a tiež aj pre dominantné palce. Výborne sedia deťom s úzkymi pätami a vďaka pohodlnému zapínaniu na suchý zips sa dajú dobre utiahnuť aj okolo členku.

Veľkostná tabuľka

Topánky meriame s originál stielkou meradlami Clevermess a Plus12. Pre výber vhodnej veľkosti odmerajte dĺžku a šírku chodidla a pripočítajte želaný nadmerok (zvyčajne cca 1cm do dĺžky a 0,2-0,3 do šírky). Ak meriate za pomoci Meradla Plus 12 nie je potrebné pripočítavať nadmerok.  

Veľkosť Vnút. dĺžka (cm) Vnút. šírka (cm)
23 15,3 6,6
24 15,9 6,8
25 16,7 7,0
26 17,3 7,3
27 18,0 7,4
28 18,7 7,5
29 19,3 7,7

O značke                               

Baby bare shoes je veľmi obľúbený slovenský výrobca barefoot obuvi. Je to relatívne mladá, ale veľmi kvalitná značka, ktorá sa neustále rozvíja a prináša na trh nové produkty. V našom sortimente nájdete viacero modelov v rôznych farebných prevedeniach, od papúč, celoročnej či prechodnej obuvi až po zimné zateplené topánky. Významnú pozornosť venujú práve kvalite použitých materiálov, ktoré sú dovážané z Talianska. Všetky topánočky sú šité na strednom Slovensku. Modely tejto značky sú vhodné na širšie nôžky, plutvičky s dominantným palcom s nižším priehlavkom.

Materiál a špecifikácia

Zvršok: koža

Podšívka: koža

Podrážka: guma

Stielka: vyberateľná, kožená 3mm

Zapínanie: suchý zips

Značka:             Baby Bare

Farba:               Sivá

Kód produktu:    BB-FG-G-01

Typ obuvi:         Celoročné, Prechodné, Tenisky

Typ nohy:          Širšia, Nízky a Normálny priehlavok, Dominantný palec, Plutvička

Barefoot:           áno

Značka Baby Bare Shoes je jedným z popredných slovenských výrobcov barefoot obuvi pre deti. Je to relatívne mladá, ale veľmi kvalitná značka, ktorá sa neustále rozvíja a prináša na trh nové produkty. Významnú pozornosť venujú práve kvalite použitých materiálov, ktoré sú dovážané z Talianska. Všetky topánočky sú šité na strednom Slovensku a dodávané do celého sveta.

V našej ponuke nájdete viacero modelov v rôznych farebných prevedeniach, od papúč, celoročnej či prechodnej obuvi až po zimné zateplené topánky. Modely tejto značky sú vhodné skôr na širšie nôžky, plutvičky s dominantným palcom.

 

 

Späť do obchodu