3F Elf Nevada – Grey

Veľkosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Značka: 3F
€23,90
Kategória: Papuče, capačky s gumenou podrážkou
Farba: sivá
Zvršok: textil
Podšívka: textil
Stielka: koža, rovná bez tvarovania, vyberateľná
Podrážka: gumená, flexibilná, zvýšený okop
Päta: mierne spevnená
Zapínanie: suchý zips 1x
Typ obuvi: barefoot
Typ nohy: normálna, širšia noha, normálny a vyšší priehlavok, dominantný palec

Barefoot papuče, ktoré viete využiť aj ako tenisky od poľskej značky 3F jednoznačne zaručujú pohodlie pri používaní. Sú vyrobené len z tých najkvalitnejších materiálov podľa štandardov kvality a najmodernejších technológii. Gumená podrážka je flexibilná s nulovým rozdielom medzi pätou a špicou. Zvršok aj podšívka je vyrobená z príjemnej vzdušnej textílie. Kožená stielka je rovná, bez tvarovania a v prípade potreby ju viete jednoducho vybrať. Pozostáva z dvoch vrstiev PU peny s antibakteriálnou a protiplesňovou úpravou. V prípade potreby ju viete jednoducho vybrať. Päta je mierne spevnená zvýšenou časťou podrážky, ale je mäkká a ohybná.  

Vďaka zapínaniu na suchý zips, sa dajú pekne utiahnuť aj na užší členok. Sú vhodné na širšie nohy, plutvičky s normálnym a mierne vyšším priehlavkom. Majú dostatočný priestor na prsty, takže zvládnu aj dominantné palce.  

Veľkostná tabuľka

Topánky meriame s originál stielkou meradlami Clevermess a Plus12. Pre výber vhodnej veľkosti odmerajte dĺžku a šírku chodidla a pripočítajte želaný nadmerok (zvyčajne cca 1cm do dĺžky a 0,2-0,3 do šírky). Ak meriate za pomoci Meradla Plus 12 nie je potrebné pripočítavať nadmerok.   

Veľkosť Vnút. dĺžka (cm) Vnút. šírka (cm)
24 15,2 7,3
25 16,0 7,4
26 16,6 7,5
27 17,3 7,7
28 18,0 7,9
29 18,6 8,1
30 19,2 8,2
31 19,8 8,3
32 20,6 8,4

Poľská rodinná firma MB pôsobí na trhu už od roku 1996 a pod známymi značkami „3F“ (Freedom for feet) a „Bar3Foot“ vyrába rôzne modely detskej obuvi s ohľadom na zabezpečenie správneho vývoja a fungovania detských nôh. Pri svojej výrobe kladie dôraz na použité materiály z hľadiska ich kvality a farebnej škály v spolupráci s najznámejšími závodmi v Európe. Vďaka patentovanej metóde laminovania zvršku ponúkajú unikátnu odvetrávanú obuv. U nás v obchode nájdete široký sortiment od klasických papučiek, sandálov či tenisiek, až po celoročnú obuv s hydrofóbnou úpravou.

Späť do obchodu